PŘÍBĚHY a ZKUŠENOSTI našich zákaznic

Spokojenost našich zákaznic a jejich dětí je pro nás důležitá.
Vždy nás potěší každá vřelá slova.
Moc si vážíme důvěry a každého doporučení.

Všem úžasným maminkám ze srdce děkujeme za možnost sdílet s vámi jejich příběhy a také nádherné fotky plné lásky. Je to pro nás skutečná čest.

KRISTYNA_JANACKOVA_OFFICIAL
… A sebou si už dva týdny táhnu rozkvetlou louku @kojkoj.cz. Kojící polštář plněný pilinami ze vzácného stromu borovice Zirbe, který pomáhá dítěti posílit jeho imunitní i krevní systém, dát ho do klidu a podpořit jeho zdravý spánek. Což je jen střípek ze všech jeho čar a kouzel. A aby to nebylo Luisovi líto, má ze stejně kvalitní látky a se stejnými účinky polštář. No a aby to nebylo líto zase mně, protože už vím, že to tak funguje, vyhlídla jsem si pro sebe na zklidnění svých nálad Zirben antistresové koule a Zirben sprej, či kadidlo. Ne nadarmo se této borovici říká Královna Alp. A já miluji už dlouhá léta borovice. I ty naše u domu…

PETRA VOJTKOVÁ
Kojící polštář je velký pomocník. Miminko, které leží je uvolněné a spokojeně pije. Mám zkušenost s polštářem z výplní pilin z borovice Zirbe, které se taky říká královna Alp. Ta nejen krásně voní, ale působí téměř zázračně na srdce, tep, je vhodná pro alergiky, potlačení laryngitid či klidný spánek.
Za mě @kojkoj.cz mělo krásný nápad pro miminka a maminky.

EVANYKLESOVA
Jsem moc ráda, že mám pro miminko připravený kojící polštář kojkoj naplněný pilinami vzácné borovice Zirbe. Zatím ho zkouším jenom já, ale už je mým neodmyslitelným společníkem při usínání. Vůně pilin je úžasná, navíc piliny mají blahodárný vliv na tělo i mysl, pomáhají k lepšímu spánku, ovlivňují i imunitní a nervový systém. No musím říct, že máma je spokojená, těším se co na tento zázrak řekne miminko.

ANDY_ANTONY
Nechala jsem si od české firmy @kojkoj.cz poslat na vyzkoušení kojící polštář a je geniální. Jak je Roza větší a víc se u toho mrcasí, tak mi tenhle tvar vyhovuje víc. Navíc je plněný pilinami borovice zirbe, která má blahodárné účinky, a hlavně krásně voní. Takže si u kojení přijdu jak někde v sauně nebo ve spa.

OLGA.PLOJHAR
Ta vůně je úchvatná, zklidňuje mě a dává i pocit bezpečí. Piliny v polštářích navíc drží tvar a nikam neutíkají a dají se doplňovat podle potřeb a preferencí. Jsem moc ráda, že jsem kojkoj poznala.

_KEROLAJNAA_
Kojící polštář @kojkoj.cz byl mým velkým pomocníkem už v těhotenství, kdy jsem si jej dávala pod rostoucí bříško pro pohodlnější spánek na boku. Když se narodila Karolínka, stal se pro mne nepostradatelným, malé miminko, které se první týdny kojí desítky minut v kuse může spokojeně ležet na pohodlném , pilinami vystlaném, voňavém polštáři a maminka má volné ruce třeba na knihu.
Také jsme hojně využívali hnízdečko kojkoj na denní spánky, mezi širokou nabídkou hnízdeček na trhu a vyzkoušení jiných značek, kojkoj hodnotím jako nejlepší.
Velmi oceňuji krásné, pratelné potahy a co víc, netoxickou výplň pilinami namísto syntetických výplní, které můžeme vidět u ostatních výrobců. Karolína a Karolínka ♡

NIKOLA
Moje 5týdenní dcera mě do teď používala jako dudel pro uklidnění, byla schopna být na prsu celý den (kojila jsem v leže na boku) dnes jsem poprvé použila váš kojící polštářek a na něm byla tak vyklidněná, že ji po nakrmení stačil na 2min prstík do pusy a byla tuhá. Moc děkuji za super pomůcku.


MISSKA_P

Nějak takhle vypadá spokojené miminko. Plné bříško a úsměv na tváři. Díky kojícímu polštáři @kojkoj.cz, který je vyrobený z kvalitních materiálů a obsahuje piliny ze stromu Zirbe (borovice Limba) je kojení pohodlnější a miminko spokojenější. Vůně, která se line z polštáře má harmonizující účinky a dokáže miminko uklidnit, pokud je neklidné. A holky řeknu vám, že u nás to má hodně velký vliv, páč Eli vždy u kojení vytuhne. A to přísahám, že nikde jinde není u kojení hned tuhý. Takže vám ho vřele doporučuji.

TEREZ C.
S manželem žijeme ve městě, ale chybí nám příroda. Díky kojícímu polštáři s obsahem pilin se nám hned po rozbalení krásně rozvoněl celý byt. Ta vůně je tak příjemná a nedivím se, že Anynku uklidňuje. Po koupi kojícího polštáře jsme museli mít hned i hnízdečko a malý polštářek. Všechno nám to tu moc hezky ladí a jsme rádi za ten kousek přírody.


HANA JAVŮRKOVÁ

Dobrý den, právě jsme rozbalili váš kojící polštář a je úžasný! Konečně mám pocit, že se u toho nekroutím jak paragraf a naše blinkací princezna má kde trávit po jídle. Akorát si teď nadávám, že jsem nevzala celou sadu i s malým polštářkem, abych ji měla jak zapřít při odpočinku. Posílám fotku a zdravím z Jihlavy.
P.S. Měli byste k tomu dávat upozornění, že dítě nebude chtít ležet jinde 🙂

KRISTÝNA
Každopádně malá vždycky ukáže na kojkoj polštář nebo ho popotáhne, když chce spinkat a chce k tomu prso. Miluje ho a pak jí voní hlavička lesem. Musela sem Vám to říct. Používán dnes a denně a neustále. Denní spánek spí celou dobu u mě a dost často hlavně na Kojkoj polštáři. Je to ta láska, kterou jste do toho vložila!