PŘÍBĚH KOJKOJ

Dva tlukoty srdce se zázrakem spojí v jeden.

Jmenuji se Hanka a jsem mámou tří úžasných dětí. Štěstí mé rodiny, její bezpečí a spokojenost je mým každodenním úkolem. Úkolem těžkým, ale pro mě naplňujícím.

Byla to moje práce pro rakouskou firmu Admonter, která mě přivedla k úžasným účinkům borovice Zirbe, u nás také známou jako borovice Limba. Tehdy jsem hledala způsob, jak pomoci svému prvorozenému synovi, který trpěl alergií, měl problémy s usínáním a často se v noci budil. Mým cílem bylo pomoci mu k nerušenému, hlubokému a tolik prospěšnému spánku. Rozhodnutí vyrobit synovi postel z borovice Zirbe bylo správné, troufnu si říct, že zásadní pro naše životy.

Celá rodina jsme si vůni Zirbe oblíbili a začali jsme objevovat její zázračné účinky. Pomáhala nám ke zklidnění po náročném dnu, ke kvalitnímu odpočinku, ale také k potlačení laryngitid a alergických reakcí. A když se nám zázračné účinky borovice Zirbe osvědčili při uspávání i naší nejmladší dcery, byli jsme tolik nadšeni, že jsme se rozhodli podělit se o to kouzlo i s vámi.  

A tak vznikl náš první projekt Zirben.cz, díky kterému jsme měli možnost objevovat stále více možností této jedinečné dřeviny z vrcholků Alp.

Díky mým dlouholetým zkušenostem s kojením, které trvalo neuvěřitelných 6 let, jsem čím dál častěji pomáhala kamarádkám i známým při různých obtížích s kojením. Chtěla jsem ale vědět víc a pomáhat opravdu profesionálně, tak jsem se stala laktační poradkyní. Nebyla to moje práce, byl to můj koníček. Pomáhala jsem vždy úžasným ženám, pro které bylo kojení úžasným momentem, stejně jako pro mě.

A pak přišel nápad vytvořit kojících polštář mých snů, který nebude jen polštářem, ale velkým pomocníkem při tak krásné činnosti, jakou kojení je. Při narození miminka se maminka potýká s mnoha novými situacemi, a tak pro mě bylo výzvou novopečeným maminkám usnadnit jednu z nich. A to byl první krůček KOJKOJ do velkého světa.

ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU
Buďte součástí #KOJKOJ.EU